کد مطلب: 7192

هیات نظارت وارزیابی دانشگاه ها ومراکز آموزش عالی استان فارس از دانشگاه پیام نور مرکز فیروز آباد بازدید و با دانشجویان این دانشگاه گفتگو کردند

به گزارش فیروزنا: هیات نظارت و ارزیابی دانشگاه های استان فارس روز چهارشنبه 30 فروردین ماه 96از دانشگاه پیام نور بازدید کردند.

 

در این بازدید بازرسان به صورت میدانی از امکانات آموزشی ،سخت افزاری و نرم افزاری ،بخش اداری دانشگاه و همچنین آزمایشگاه های زیست شناسی ،روانشناسی ،فیزیک و کشاورزی بازرسی و طی نشستی با دانشجویان از نزدیک مسایل و مشکلات این دانشگاه را بررسی نمودند.

در این نشست که با حضور ریاست محترم دانشگاه و دانشجویان و کارکنان این مرکز برگزار شد مشکلات و کاستی های آموزشی و فرهنگی و اجرایی دانشگاه از سوی دانشجویان مطرح و مسئولان به این سوالات پاسخ دادند.

 

از جمله مباحث مهم مطرح شده نیمه کاره ماندن سوله ورزشی که ساخت آن پس از چندین سال، هنوز به اتمام نرسیده و همچنین وضعیت نابسامان تشکیل کلاسهای دانشگاه و سرویس حمل و نقل دانشجویان که حتما مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر بهمند رییس دانشگاه پیام نورشهرستان فیروز آباد در حاشیه این نشست به خبرنگار فیروزنا گفت: مهمترین مسائل مطرح شده در خصوص سرویس حمل و نقل دانشجویان بود که بایستی حتما به این موضوع رسیدگی شود که در این زمینه با توجه به محدودیتهای دانشگاه پیام نور و دور بودن این دانشگاه از شهر خواستار توجه بیشتر نهادهای شهری و دولتی در امر توسعه این دانشگاه در حوزه سرویسهای حمل و نقل عمومی و نیز توجه به بهسازی ورودی این دانشگاه است.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد