کد مطلب: 6314

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اردوی موسسه خیرین سلامت برای اولین بار در سطح استان به مرحله اجرا رسیده است که در این اردو ها به مسائل تغذیه ای، دندانپزشکی، چشم پزشکی و سلامت مادران خدمات ارائه می شود.

به گزارش فیروزنا:محمد هادی ایمانیه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه فرماندار فیروزآباد ، خدابخش چگینی رئیس شبکه بهداشت و درمان و هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت فارس از طرح نوراوران سلامت فارس در روستای وحدت اباد بخش میمند بازدید کرد.

محمد هادی ايمانيه در اين بازديد ضمن بررسي نحوه ارايه خدمات بر جامعه هدف، گفت: این اردو برای اولین بار در سطح استان به مرحله اجرا رسیده است که در این اردو ها به مسائل تغذیه ای، دندانپزشکی، چشم پزشکی و سلامت مادران خدمات ارائه می شود.

ایمانیه در پایان افزود: منطقه محروم کوهمره سرخی فیروزآباد مقصد بعدی جهادگران عرصه سلامت است.

غلامرضا شهريور مدير عامل  موسسه خيريه نوآوران سلامت گفت: اين سومين اردوي استاني موسسه است كه گروه هدف آن ارائه خدمات دندان پزشكي و چشم پزشكي براي 2500 دانش اموز مقطع ابتدايي و2600 مرد و زن بالاي 40 سال در زمينه چشم پزشكي تا مرحله ارائه عينك و جراحي چشم به صورت كاملا رايگان است.

ابراهیم استوار ميمندي فرماندار فيروزآباد ضمن قدرداني از اقدامات ارزنده موسسه خيرين و حضور دكتر ايمانه و هيات همراه خواستار استمرار آن براي تمام مناطق محروم فيروزاباد شد.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد