در دیدار کارگروه تخصصی بسیج جامعه زنان با مدیر آموزش و پرورش صورت گرفت؛

مشکلات جامعه زنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت

۲۲ دي ۱۳۹۵ - ۹:۰۰:۱۳
کد مطلب: 6303

در دیدار اعضای کارگروه تخصصی بسیج جامعه زنان با مدیر آموزش وپرورش مشکلات جامعه زنان در سطح شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش فیروزنا: اعضای کارگروه بسیج جامعه زنان فیروزآباد با مدیر آموزش وپرورش شهرستان دیدار و مسائل و مشکلات جامعه زنان را مورد بحث و بررسی قرار داده شد.

دراین جلسه هاجر بهرامی مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان فیروزآباد ضمن تشکراز مدیر آموزش وپرورش فیروزآباد، به دغدغه های تربیتی و مسائل موجود در مدارس پرداخت و خواستار تریبون هایی جهت اعزام مربیان دینی و تربیتی در مدارس شد.

 در این جلسه مسائل مختلفی همچون آسیب ها و تهدیدهایی که بر سر راه دانش آموزان در بحث حجاب، مشکلات شهریه ای دانش آموزان، کلاسهای کنکور، پوشش دانش آموزان و معلمان و همچنین عدم نظارت کافی برسالن های ورزشی دانش آموزان مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

در پایان خلیل حقیقی مدیر آموزش وپرورش فیروزآباد ضمن تشکر از مجمع بسیج جامعه زنان و دغدغه خواهران بسیجی در شهرستان و مطالبه گری آنها را مسمر ثمر خواند و افزود: این اداره  آمادگی لازم در جهت همکاری بیشتر در راستای اهداف والای نظام انقلاب اسلامی و تربیت دینی دانش آموزان دارد.

 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد