کد مطلب: 6302

کورش کرمپور نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

به گزارش فیروزنا: کورش کرمپور نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

متن پیام:

بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و مابدلوا تبدیلا
سوره احزاب؛آیه ٢٣


ارتحال یار دیرین امام(ره) و مقام معظم رهبری، حامی دلسوخته مردم، استوانه مستحکم انقلاب اسلامی، فرمانده شایسته دفاع مقدس و سردار بزرگ سازندگی آیت الله هاشمی رفسنجانی خسرانی عظیم و ضایعه ای جبران ناپذیر است.
به یقین آن بزرگ مرد با خدمات بی بدیلی که در تمام دوره حیات پر افتخار خویش بویژه به نهضت انقلاب اسلامی داشتند نامی نیک از خود در خاطر ملت به یادگار گذاشتند و اینک ایران اسلامی یکی از بزرگترین خدمتگزاران صدیق خود را از دست داد.
فقدان یار همیشگی انقلاب که عمر خود را صرف خدمت صادقانه به نهضت و آرمان های انقلاب اسلامی نمود و در این راه زندانها و شکنجه های رژیم ستم شاهی را به جان خرید، تأثر و تألم مردم آگاه ایران و هر آنکه دل در گرو سربلندی نظام اسلامی سپرده است را رقم زد.
اینجانب این مصیبت بزرگ را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده محترم ایشان و عموم مردم شریف ایران اسلامی و رزمندگان دوران طلایی دفاع مقدس تسلیت و تعزیت عرض نموده، از خداوند سبحان رحمت و مغفرت و علو درجات آن مهاجر فی سبیل الله را مسئلت می نماید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان
رضا
|
|

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۲:۴۱

پاسخ

خوشت اومد؟؟؟؟دیگه نه سر به سایتت می زنم و نه نظر میدم. سزای آدمهای نون به نرخ روز خور همینه. اگه عاشورا دوباره بوجود بیاد قطعا تو ورووسات جزو سپاه یزید هستین چون زود رنگ عوض می کنیدنرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد