ترمی 3میلیون نتوانست راه دانشجویان را به جلسه امتحان باز کند

ممانعت از ورود دانشجویان به جلسه امتحان به دلیل بدهی دانشگاه آزاد فیروزآباد

۲۰ دي ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵:۵۶
کد مطلب: 6300

به دلیل بدهی دانشگاه آزاد فیروزآباد از ورود 70 دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فیروزآباد به جلسه امتحان در بیمارستان الرحمن شیراز جلوگیری شد.

به گزارش فیروزنا: دانشجویان رشته رواشناسی بالینی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فیروزاباد برای گذراندن مصاحبه بالینی به دلیل نبود بیمارستان بیماران روانی به بیمارستان الرحمن شیراز حضور می یافتند.
اما روز جمعه که این دانشجویان که از شهر های مختلف از جمله بندرعباس، میناب، بوشهر که در دانشگاه آزاد فیروزآباد مشغول به تحصیل هستند با مراجعه به این بیمارستان جهت امتحان مصاحبه بالینی از ورود این دانشجویان به علت بدهی دانشگاه آزاد فیروزآباد به این مرکز جلوگیری می شود.


یکی از دانشجویان این رشته در گفتگو با فیروزنا گفت: دانشگاه آزاد فیروزآباد هر ترم 3 میلیون تومان از ما می گیرد و همه دانشجویان قبل از گذراندن این درس (مصاحبه بالینی) اول می بایست هزینه حضور در کلاس را واریز کنند اما الان از ورود ما دانشجویان که 70 نفر هستیم به علت بدهی دانشگاه آزاد به این مرکز جلوگیری شده است پس پول های پرداختی ما کجا مصرف شده است ؟
این اتفاقات در حالی است که دکتر حمزه سارویی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در جلسه هیت امنا دانشگاه آزاد فارس، دانشگاه آزاد فیروزآباد را جز دانشگاه های زیانده استان عنوان کرده است.
اما نکته قابل توجه این است که خبرنگار فیروزنا روز شنبه به دانشگاه آزاد فیروزآباد مراجعه کرد تا این موضوع را از طریق مسئولین مورد بررسی قرار دهد که مسئولین پاسخگو نبوده و رفتار ناشایستی را از خود نشان دادند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد