کد مطلب: 6298

رئیس جمعیت هلال احمر فیروزآباد گفت: به عنوان نخستین سال، این طرح براى 800 خانوار شهرى و روستائى به اجرا خواهد رسید که در سال بعد تمام خانواده هاى بخش مرکزى و میمند تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

به گزارش فیروزنا: باقر پورشیرزاد مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزآباد گفت: طرح خادم (خانواده آرام در مخاطرات) با همکارى معاونت آموزش،پژوهش و فناورى جمعیت هلال احمر به منظور آموزش و آمادگى مردم در برابر انواع مخاطرات طبیعى مثل زلزله ، سیل ، آتش سوزى و... در فیروزاباد به مرحله اجرا در خواهد آمد.
پور شیرزاد به نحوه آموزش در سطح شهرستان پرداخت و گفت: مربیان داوطلب جمعیت هلال احمر در طول یک سال 12 بار با مراجعه به درب منزل، آموزش هاى لازم را به افراد خواهند داد و چنانچه خانواده ها در طرح خادم شرکت کنند از تخفیف ویژه  70 درصد هزینه صدور گواهینامه شرکت در کلاس هاى امدادى که در جمعیت هلال احمر برگزار می شود می توانند استفاده کنند.
رئیس جمعیت هلال احمر فیروزآباد افزود: به عنوان نخستین سال، این طرح براى 800  خانوار شهرى و روستائى به اجرا خواهد رسید که در سال بعد تمام خانواده هاى بخش مرکزى و میمند تحت پوشش قرار خواهند گرفت.
وى در ادامه با اشاره به اینکه این طرح در محله های آسیب پذیر شهرستان به اجرا خوتهد رسید گفت: این طرح در ابتدا در محله هاى آسیب پذیر از جمله شهرك مطهرى، محمد آباد، سرمیدان و محله مسگری به اجرا خواهد رسید.

پورشیرزاد در پایان از مردم فهیم و ولایت مدار شهرستان خواست تا با داوطلبان خادم که به درب منازل شهروندان مراجعه مى کنند همکارى کنند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد