رییس اداره تبلیغات اسلامی فیروزآباد؛

تاسیس موسسه آموزش مداحی در فیروزآباد ضروری است

۱۹ دي ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸:۱۸
کد مطلب: 6293

حجت‌الاسلام حمزه عبدی در جلسه کانون مداحان گفت: کانون مداحان در زمینه شناسائی افراد واجد شرایط و فراهم کردن مقدمات لازم برای راه اندازی مرکز آموزشی با انسجام و وحدت پیگیر باشند.

به گزارش فیروزنا: حجت‌الاسلام حمزه عبدی رییس اداره تبلیغات اسلامی فیروزآباد در جلسه کانون مداحان گفت: کانون مداحان در زمینه کلاسهای آموزش مداحی و زمینه تاسیس و راه اندازی موسسه آموزش مداحی در شهرستان اقدام جدی کنند.

وی با اشاره به استقبال برادران وخواهران به امر مداحی، تاسیس یک موسسه آموزش مداحی در شهرستان را ضروری دانست وافزود: کانون مداحان در زمینه شناسائی افراد واجد شرایط و فراهم کردن مقدمات لازم برای راه اندازی مرکز آموزشی با انسجام و وحدت  پیگیر باشند.

حجت‌الاسلام عبدی نقش مداحان و شاعران مذهبی را در جامعه اسلامی مهم ارزیابی کرد و خاطر نشان شد: مداحان اهل بیت (ع) از عناصر تاثیر گذار جامعه اسلامی به شمار می آیند و باید فرهنگ دین توسط بزرگواران مداح برای مردم تبلیغ و تبیین شود.

رییس اداره تبلیغات اسلامی فیروزآباد بیان داشت: تائید ونظارت بر فعالیت مداحان بر دوش کانون مداحان است و هیئت رییسه جدید باید با دقت بیشتر در دوسال باقی مانده این مهم را انجام دهند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد