کد مطلب: 6288

عضو ستاد نمازجمعه فیروزآباد با بیان اینکه با به جا آوردن نماز باران چشمه رحمت آسمان بر زمین جاری می شود گفت: در همین راستا نماز طلب باران روز دوشنبه ساعت 9:30 صبح به اقامه امام جمعه فیروزآباد (حجت السلام هاشمی زاده) در فیروزآباد برگزار می شود.

به گزارش فیروزنا: علی محمدی عضو ستاد نمازجمعه فیروزآباد در گفتگو با خبرنگار فیروزنا اظهار کرد:خشکسالی های پی در پی دهه اخیر سطح شهرستان فیروزآباد سبب شده تا مردم این شهرستان با مشکلات عدیده ای روبرو و چشم انتظار بارش رحمت الهی باشند اما هرسال از حجم بارش در شهرستان فیروزآباد کاسته شده و  به شرایط آبی بحران نزدیکتر می شود.
وی با اشاره به اینکه از دوران صدر اسلام تاکنون وقتى رحمت الهى (باران ) قطع می شود و چشمه ها و قنات ها خشک و کمبود آب پدید می آید، براى نزول رحمت الهى و آمدن باران، نماز مى خوانند که نام این نمازاستسقاء یا نماز باران است، افزود: این نماز، یک درس توحیدى برای توجّه به قدرت و رحمت الهى است ، چرا که در خشکسالى و قحطى و بى آبى ، از دست هیچکس ، کارى برنمى آید و تنها خداست که مى تواند با فرستادن ابرهاى باران زا، رحمت خویش را بر سر مردم بگستراند.
عضو ستاد نمازجمعه فیروزآباد با بیان اینکه با به جا آوردن نماز باران چشمه رحمت آسمان بر زمین جاری می شود، اضافه کرد: در همین راستا نماز طلب باران به اقامه امام جمعه فیروزآباد (حجت السلام هاشمی زاده) در فیروزآباد برگزار می شود.
محمدی عنوان کرد: اقامه نماز باران روز دوشنبه 19 دیماه ساعت ۹:۳۰ صبح در کنار تربت شهدای گمنام برای عموم شهروندان برگزار می شود.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد