موضع نمایندگان قشقایی مجلس چیست؟

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴:۱۸
کد مطلب: 6171

انتشار کلیپی کوتاه، از گفتگوی استاد دانشگاه تهران در برنامه تصویری خشت خام، که در آن صادق زیبا کلام در جمله ای از واژه "زنان کولی قشقایی" استفاده می کند و توهین قلمداد شدن این جمله باعث عکس العمل های گسترده از سوی کاربران در فضای مجازی شد.

به گزارش فیروزنا: انتشار کلیپ کوتاه از گفتگوی استاد دانشگاه تهران در برنامه  تصویری خشت خام، که در آن صادق زیبا کلام در جمله ای از واژه "زنان کولی قشقایی" استفاده می کند و توهین قلمداد شدن این جمله باعث عکس عمل های گسترده  از سوی کاربران در فضای مجازی شد.

در گذشته نیز پیروزی تیم قشقایی بر پرسپولیس باعث شد تا موجی از پیام ها و اظهار نظر ها در فضای مجازی از جمله اظهار نظر ها و پیام های نمایندگان قشقایی مجلس را در پی داشته باشد که با وجود موج گسترده اعتراضات به این جمله استاد اصلاح طلب دانشگاه تهران، تاکنون هیچ گونه اظهار نظر و عکس العملی از سوی نمایندگان قشقایی مجلس شورای اسلامی منتشر نشده است.

باید دید با وجود اینکه اکثر نمایندگان قشقایی از طیف اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی هستند فرای رودربایستی های حزبی و جناحی به موج گسترده اعتراضات به این جمله استاد دانشگاه تهران اظهار نظری روشن می کنند یا ترجیح میدهند با توجه به مصالح حزبی سکوت اختیار کنند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد