کد مطلب: 6162

حمزه سارویی رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان فارس در جمع دانشگاهیان واحد فیروزآباد حاضر و از قسمتهای مختلف این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش فیروزنا: حمزه سارویی رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان فارس در جمع دانشگاهیان واحد فیروزآباد حاضر و از قسمتهای مختلف بازدید کرد.

سارویی در بازدید از دانشکده پرستاری و مامایی ضمن دیدار با اعضای هیات علمی، از نزدیک با این دانشکده آشنا و از سوی مدیران­­­­­­ گروه این بخشها درجریان امکانات وتجهیزات این قسمتها قرارگرفت.

علیرضا انوری سرپرست دانشگاه آزاد فیروزآباد ضمن ارائه گزارشی در خصوص این رشته ها گفت:«درحال حاضر 500 دانشجو در رشته پرستاری و بیش از 350 دانشجو در رشته مامایی در مقطع کارشناسی تحصیل می کنند که با پتانسیل های موجود امیدواریم درسال های بعد شاهد افزایش ظرفیت دانشج وباشیم.»

انوری همچنین افزود: همه تلاش خود را می کنیم و آنچه در توان داریم به کار می گیریم تا انشااله بزودی کاستی های موجود را برطرف و با همت اساتید و پرسنل‌‌ زحمتکش بتوانیم به جایگاه مورد نظر برسیم.در همین راستا به منظور بهبود کیفیت آموزشی و جلب هرچه بیشتر رضایتمندی دانشجویان با چند بیمارستان در سطح استان رایزنی و قرارداد منعقد شده است تا کارآموزی دانشجویان به بهترین سطح کیفی برسد.
وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به اهمیت ویژه رشته های پزشکی، و تلاش های صورت گرفته جهت تصویب رشته های کارشناسی ارشد، خوش بین و امیدواریم بزودی شاهد پذیرش دانشجویان پرستاری در مقطع کارشناسی ارشد باشیم.
در ادامه سارویی رئیس دانشگاه آزاداسلامی فارس در دیداری صمیمی در جمع دانشجویان رشته های مختلف حاضر و ضمن پرسشهایی ازآنان از چگونگی ارائه خدمات آموزشی، رفاهی وکیفیت غذایی آگاه شد.

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان فارس در پایان دیدارش در سخنانی اظهار کرد: توجه به مساله کیفیت آموزشی بسیار مهم وحائز اهمیت است و انتظار می رود این واحد با هیات علمی کارآمد و مورد نیاز در مسیر قرار گرفتن در جایگاه مطلوب گام برداشته و با مدیریت شایسته و کنترل هزینه ها و استفاده بهینه از منابع موجود به شکوفایی و پویایی مورد نظر برسد.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان
دانشجوی فقیر
|
|

۱۳۹۵/۹/۹ ۱۳:۵۰

پاسخ

سلام این بازدیدها خوبه.ولی قابل توجه آقای ساروئی که بر خلاف آیین نامه بدون برگزاری انتخابات از فردی که باهم طبق ایین نامه دانشگاه آزاد دانشجو دکتری قادر به مدیریت گروه نیست بعنوان مدیرگروههای حسابداری و مدیریت و روانشناسی انتخاب شده..آخه کجای عقل و منطق جور در میاد که فردی را با بیست سال سابقه مدیریت گروه مالی و در شرف استادیاری بردارن و یه خانم دانشجو بزارن؟نکته تاسف بار تر اینه که با مدرک ایشون دانشگاه میتونست دکترا بیاره حالا چرا به اقتضای مسائل باندی ایشون را کنار گذاشتن...خواهش میکنم سانسور نکنیدنرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد