جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام حسین(ع):

بعضی قراردادهای منعقد شده در شان ایران اسلامی نیست

۲۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۷:۰۷
کد مطلب: 5830

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) گفت: بعضی از قراردادهای منعقد شده در شان ایران اسلامی و ملت نیست.

به گزارش فیروزنا به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی استان فارس، سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور در جمع دانشجویان بسیجی شرکت‌کننده در دوره خط امام(ره) استان فارس با اشاره به رسالت دانشجویان بسیجی و انقلابی اظهار داشت: برای انقلابی ماندن باید به سه نکته توجه داشت و ماندن، الگو شدن و تکثیر شدن ازجمله این نکات است.

وی بابیان این‌که انسان در پرتو توحید به رشد و تعالی می‌رسد افزود: برای الگو و مدل‌سازی باید قوی بود.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی‌بر الگو شدن و قوی بودن اضافه کرد: شرط ماندگاری قدرت است ازاین‌رو باید در حوزه‌های فرهنگ، اقتصاد، سیاست، علم و فناوری، دفاعی و امنیتی قوی باشیم.

غیب‌پرور بابیان اینکه دشمن نمی‌خواهد ما قوی باشیم ادامه داد: برخی از اوایل انقلاب به دنبال دوستی با آمریکا هستند که این افراد از دو مقوله خارج نیستند اما ما بنا را می‌گذاریم که آن‌ها نمی‌فهمند وگرنه دنیای استکبار و آمریکا به کمترین چیزی که راضی می‌شوند این است که ما از اصول دست برداریم.

وی بابیان اینکه آمریکا به دنبال تهدید، تطمیع و تحقیر ایران اسلامی است، تصریح کرد: پروژه نفوذی مربوط به این سه حوزه بوده چراکه نفوذ زمانی است که یکی شما را بترساند یا شما را تطمیع کند.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) بابیان اینکه برخی از قراردادها در شان ما نیست ادامه داد: برای الگو شدن باید صداقت داشت و به این باور رسید.

منبع خبرگزاری فارس

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد