تیز خلاص منتخب مردم به افراطیون و بدخواهان نظام:

کرمپور سرباز نظام و ولایت است/ مگر بیل به کمر رزمندگان خورده که کسی بگوید ضد ولایتم

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۸:۰۱
کد مطلب: 5104

کورش کرمپور در جمع مردم فراشبند: بدور از توجه به جناح بندی های سیاسی و صرفا بر اساس تخصص و دیدگاه های تخصصی به سراغ افرادی خواهم رفت که در طول 37 سال ثابت کرده اند همیشه گوش به فرمان امام و رهبری بوده اند و دلسوزی خود را اثبات کرده اند .

به گزارش فیروزنا به نقل از نخل بیدار، کورش کرمپور منتخب مردم شهرستان های فیروزاباد، فراشبند وقیروکارزین در انتخابات هفتم اسفند مجلس شورای اسلامی عصر روز (شنبه) با حضور در گلزار شهدای قطعه 1 فراشبند ضمن ادای احترام به  شهدای عزیز با مردم فراشبند دیدار کرد.

 

کرمپور ایام را ایام مقدسی خواند وبیان داشت: این ایام، ایام همان مادری است که به دستور فرزندش با حضور در کربلای ایران با رمز یا زهرا(س) از اروند عبور کردیم و به مقابله با دشمنان پرداختیم و امروزحضور رزمندگان عزیزدر این جمع من رابه یاد اسفند سال 62 می اندازد که همین طور جمع شده بودیم جهت انجام عملیات خیبر و بمباران شدیم و افسوس که از قافله ی شهدا عقب مانده ایم وحق نداریم پس از 32 سال از آن کربلا امروز به یک سری مسائل جزئی بپردازیم.

 

وی در ادامه با اشاره به پیام مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در رابطه با نمایندگان مجلس دهم افزود: مگر رهبر عزیز بیان نفرموند که خدمت شایسته،صادقانه، بدون منت وبا موقع به مردم، کشور و نظام اسلامی کنیم و باید دانست که امروز برای زنده نگه داشتن اسلام و نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه 219 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده ایم که با وجود 3000 کرسی مدیریتی در کشور برای هر صندلی 73 شهید فدا کرده ایم و کربلا وعاشورایی دیگر اتفاق افتاده و خوشا به حال آن افرادی که وقتی عملکرد خود را با خواسته های شهدا مقایسه می کنند سربلند هستند.

 

منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی و رزمنده ی هشت سال دفاع مقدس افزود:من کرمپورامروزامتحان سختی در پیش دارم  و عبور از اروند آسان بود ولی امروز کار سختی را در پیش دارم و پیش از اینکه در جمع شما حاضر شوم با سردار شهید هدایت الله غلامی عهد بستم که خط قرمزم امام راحل(ره) شهدا و رهبر معظم انقلاب باشد.

 

کورش کرمپور پاسداری از خون شهدا و خدمت به مردم را از خطوط قرمز خود نامید وبیان کرد: با شهیدان عهد بسته ام با تمام ارکان نظام بر اساس تکلیف برخورد کنم و با دولت که یکی از سه قوه ی نظام است همکاری تنگاتنگ داشته باشم چرا که دولت منتخب مردم است وتا رهبری حکمش را تنفیذ نکند مشروعیت نمی یابد وباید این دولت در انجام وظیفه اش موفق باشد و موفقیت دولت نیز موفقیت نظام جمهوری اسلامی است و موفقیت نظام نیز باعث شادی روح امام راحل (ره) و شهدای عزیز است.

 

وی افزود من سرباز نظامم و باید بر اساس تکلیف وبه عنوان نماینده ی مردم محترم و ولایتمدار سه شهرستان با دولت نظام جمهوری اسلامی و قوه ی قضائیه وبقیه ارکان نظام همکاری داشته باشم.

 

وی خطاب به حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه ی فراشبند بیان داشت: امام جمعه ی عزیز همانطور که به امام جمعه ی فیروزاباد هم عرض کردم آماده ام خدمت به مردم کنم و در کنار شما قرار نمی گیرم بلکه برای خدمت در پشت سر شما قرار میگیرم و دستم را به سوی همه مسئولین خصوصا شما امام جمعه ی عزیز و محترم که همیشه برای ما راهگشا بودید دراز میکنم تا کمکم کنید و بتوانم یک خدمتگزار و یک سرباز و نوکر واقعی در دفاع از اسلام و پاسداری از خون شهدا باشم و از حقوق مردم دفاع کنم.

 

کرمپور انتخاب تیم مشورتی جهت سه شهرستان و آن هم بدون توجه به بحث قومیت ها و جناح بندی های سیاسی را از اولیت کار های خود خواند وگفت: بر اساس تخصص و دیدگاه های تخصصی به سراغ افرادی خواهم رفت که در طول 37 سال ثابت کرده اند همیشه گوش به فرمان امام ورهبری بوده اند و دلسوزی خود را اثبات کرده اند.

 

وی خاطر نشان کرد: نود درصد فعالیت یک نماینده در چهار چوب عمران وابادی کشور است و ده درصد مسائل سیاسی و من به هیچ وجه نود درصد را قربانی آن ده درصد نمی کنم.

 

منتخب مردم در دهیمن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیکاری جوانان را یکی از بزرگترین تهدید ها برای نظام خواند و خاطر نشان کرد: بکار گیری نیروهای بومی و توجه ویژه به برنامه های جهادی و اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری جهت از بین بردن این بحران از اولویت کارهای من است و به جد فاز دوم پالایشگاه فراشبند را پیگیری خواهم کرد واز برنامه های خاص خودم قرار خواهم داد.

 

وی افزود: از شعار دادن و بنر زدن وبه ظاهر ولایتی بودن باید دست برداریم و امروز کسی اعدا میکند ولایتی و بسیجی و پاسدار خون شهداست باید به مردم خدمت صادقانه، بدون منت و به موقع انجام دهد.

 

کرمپور با نشریح مسائل منطقه بیان کرد: همه ما می دانیم اقداماتی که در خاورمیانه و کشورهای سوریه وعراق و یمن و..  در حال شکل گیری است با هدف استکبار جهانی و در راس آن امریکا واسرائیل، هدفشان تشیع، ایران، شما رزمندگان و در راس آن فرمانده ی کل قواست و باید بدانیم که جهان تشیع در خطر است و حق نداریم بر اختلافات کوچک وپیش پا افتاده بپردازیم و حق نداریم از رهبر جلوتر حرکت وباید پشت سر رهبری  باشیم چرا که بعد از مولامان آقا امام زمان(عج) شجاع ترین، دانشمندترین، متقی ترین و سیاست مدار ترین فرد روی کره ی زمین مقام عظمای ولایت است.

 

وی افزود: چرا برخی از ماها میخواهیم جلوتر از آقا حرکت کینم، مگر بیل به کمر ما رزمندگان خورده که کسی جرات کند بگوید ضد ولایت فقیه هستم.

 

من توهین به ناموس خود را تحمل میکنم ولی توهین به اصول انقلاب،ارزشها ی انقلاب و ان چیز که شهدا به خاطرش شهید شدند را یک لحظه تحمل نمی کنم وجانم را فدا می کنم.

 

کورش کرمپور یاد اور شد: چهار سال قبل در همین مکان وبا دلی شکسته آمدم و پیروزی آقای فریدونی را تبریک گفتم و هم اکنون چهار سال گذشت و امروز شورای نگهبان به من اعتماد کرد من را تایید کرد ومردم نیز لایق دانستند وبه من رای دادند تا به عنوان  سرباز انقلاب خدمتگزار مردم باشم.

 

اعتقاد دارم آنهایی که به من لطف کردند و رای دادند و حمایت کردند هم مدیونشان هستم وهم در برابرشان مسئولم و انهایی هم که به من رای ندادند در برابرشان مسئولم و همه باید ششم وهفتم اسفند ماه به قبل را فراموش کنند و یکدست و یکصدا مثل شهدای عزیز به اینده و پیشرفت نظام وکشور نگاه کینم، چرا که امروز دشمنان نظام صف آرایی کرده اند.

 

وی در پایان ضمن تشکر از مردم ولایتمدار فراشبند و مسئولین گفت: هرسه ماه یکبار با اطلاع قبلی در بین مردم حاضر می شوم و ابتدا گزارش کار می دهم و سپس پیگیری مطالبات مردم را انجام خواهم داد.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد