کد مطلب: 5063

منتخب مردم شهرستان‌های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی گفت: با فرماندار این شهرستان صددرصد هماهنگ و مطیع امر نماینده ولی‌فقیه در فیروزآباد هستم و هیچ نماینده‌ای را از سوی خود در ادارات معرفی نکرده‌ام .

به گزارش فیروزنا، کوروش کرم‌پورحقیقی بعدازظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزآباد که با حضور امام‌ جمعه، فرماندار و دیگر مسئولان فیروزآباد در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: هفتم اسفندماه جاری کار بزرگ و حماسه پرشوری توسط مردم صورت گرفت که در حقیقت بیعت با امام راحل و شهدای میهن اسلامی و مقام عظمای ولایت بود.

وی افزود: منتخب سه شهرستان فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند ادامه داد: بیش از 219 هزار شهید جان خود را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده‌اند و حدود 3 هزار صندلی مربوط به مسئولان عالی‌رتبه در سه قوه مقننه، مجریه و قضائیه است.

کرم‌پور‌حقیقی ادامه داد: به‌تناسب این آمار برای هر صندلی 73 شهید تقدیم میهن اسلامی شده تا امثال من و دیگر مسئولان با امنیت در خدمت به مردم باشند و جامعه و کشور را به پیشرفت و جایگاه اصلی خود برسانند.

منتخب مردم شهرستان‌های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند بیان کرد: مجموعه اعضای شورای اداری به‌عنوان کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی در فیروزآباد باید در یک سنگر دست‌به‌دست یکدیگر دهند و به مردم این شهرستان خدمت کنند.

کرم‌پورحقیقی گفت: نماینده مردم زمانی می‌تواند موفق باشد که مسئولان وظایف خود را انجام دهند بنابراین دست نیاز به‌سوی تک‌تک مسئولان این شهرستان دراز می‌کنم و تقاضای همکاری را دارم.

وی خاطرنشان کرد: با فرماندار فیروزآباد که عالی‌ترین مقام اجرایی این شهرستان است صددرصد هماهنگ و مطیع امر امام‌ جمعه و نماینده ولی‌فقیه هستم.

منتخب مردم شهرستان‌های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند تصریح کرد: هیچ مسئولی حق بازگشت به مسائل پیش‌ از انتخابات و اختلافات را ندارد و همگی باید با این مجموعه در یک سنگر پیش به‌سوی هدف خدمت‌رسانی کنیم.

کرم‌پورحقیقی افزود: همگی باید با همدلی و اتحاد یک هدف را دنبال کنیم و به‌دور از شعار و دامن زدن به مسائل قومی و قبیله‌ای و چپ و راست مطالبات مردم را پیگیری کنیم.

وی در پایان خطاب به مسئولان فیروزآباد بیان داشت: مسئولان این شهرستان توجه داشته باشند که هیچ نماینده‌ای را از سوی خود در ادارات معرفی نکرده‌ام و تمام مسئولان موظف‌ هستند به‌صورت مستقیم و بدون رابط با نماینده مردم در ارتباط باشند و کسی در این میان سوءاستفاده نکند.

منبع خبرگزاری فارس

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد