کد مطلب: 4952

مراسم تشییع و وداع با شهید مدافع حرم هدایت الله غلامی در فیروزآباد برگزار شد.

به گزارش فیروزنا، پیکر شهید مدافح حرم هدایت الله غلامی دیروز عصر در فیروزآباد تشییع و مراسم وداع با این شهید با حضور مردم و مسئولین شهرستان و همرزمان شهید در حسینیه ثارالله فیروزآباد برگزار شد.

حجت الاسلام هاشمی زاده امام جمعه فیروزآباد در این مراسم با گرامی داشت یاد این شهید بزرگوار گفت: شهیدی که ما تقدیم اسلام کردیم یک دارد که ما در این راه یک تنه جان دادیم ، ای کسانی که دلتان برای اسلام می تپد این راه را ادامه دهید تا ظهور فرا برسد.

وی با تقدیر از حضور با شکوه مردم در وداع با شهید غلامی گفت : دفاع از ولایت و قرآن و مکتب پیام شهید غلامی است و شما لبیک گفتید و پیمان می بندیم که یک لحظه غافل نمانیم و حریم ولایت را رها نکنیم که آینده از آن ماست و شهید هدایت الله غلامی با ولایت پمان بسته است.

شهید سردار هدایت الله غلامی از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و از فرماندهان گردان الفتح و فرمانده سابق سپاه فیروزآباد بود که در دفاع از حرم حضرت زینب به همراه جمعی از گردان تیپ تکاور امام سجاد علیه السلام  5 روز قبل در حومه حلب سوریه و در عملیات آزادسازی «نبل» و «الزهرا» به شهادت رسیدند  و 18 بهمن ماه به کشور منتقل شد.

پیکر مطهر این شهید امروز در زادگاهش نوجین فراشبند تشییع و به خاک سپرده می شود.

 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد