دلواپسیم...

۷ دي ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۷:۵۶
کد مطلب: 2883

صبح اول وقت که کفه ترازوی اینترنت بیشتر است بلند شدم که کمی تا قسمتی چرخی بزنم توی این سایت و ان سایت که نظرم را دلواپس شدم .

وبلاگ صدای فیروزآباد فارس:

 

صبح اول وقت که کفه ترازوی اینترنت بیشتر است بلند شدم که کمی تا قسمتی چرخی بزنم توی این سایت و ان سایت که نظرم را دلواپس شدم .

دلواپسیم ....

دلواپسیم ولی نه از نوع جناحی ان و یکطرفه ان و دلواپسیم بخاطر شهرم و مردم شهرم که سال هاست فراموش شده اند .مردمی که همیشه بودند به امید فردایی بهتر برای خودشان ونسل اینده شان و مردمی که با هزاران مشکلات اقتصادی و غیره باز هستند .

با خودم می گفتم حالا که بعضی دلواپسند و دلواپسی خود را هم برسر کوی و برزن فریاد می زنند، چه اشکالی دارد من هم دلواپسی های خودم را بیان کنم؟! درست است که دلواپسی های من به کسی بر نمی خورد و اصلا کسی برای آن ها تره هم خورد نمی کند. آخه دراین دوره و زمونه دلواپسی هم مثل خیلی چیزهای دیگر، اقلیت - اکثریت دارد. دلواپسی بعضی ها رنگ و رویی دیگر دارد. دلواپسی بعضی ها را باید روی سر گذاشت و نوازش کرد. اگر هم بشود این دلواپسی های بعضی ها را باید قاب گرفت یا  در قالب بیلبورد در سطح شهرها گرداند. اصلا بهتراست هیئت محترم دولت تمام کار و بار خود را تعطیل کند و بپردازد به دلواپسی همین بعضی ها. حالا اگر همین بعضی ها دلواپسیشان برطرف نشد باز هم هیچ جای ناراحتی و ناامیدی نیست. اصلا این دولت آمده است که به همین دلواپسی ها بپردازد. به خاطر همین هم اسم خود را نهاده است دولت تدبیر و امید.

      داشتم می گفتم من هم می خواهم دلواپسی های خودم را با شما درمیان بگذارم فقط خواهش می کنم دلواپسی های مرا جدی بگیرید.

دلواپسیم چرا که یاد مان نمیاید که در شهر مان اینقدر قاچاق مواد مخدر باشد .

دلواپسیم چرا که فرماندار می گوید سن ازدواج جوانان شهرمان بالا رفته است .

دلواپسیم از اینکه صدای فیروزاباد می نویسد و می گوید ولی از کسی ندایی بلند نمی شود .

دلواپسیم از اینکه تنها مشکلات شهر مون ماهواره ها هستند و نه بیکاری جوانان شهرمون

دلواپس مدرسه هایمان

دلواپس بازار مان ...

دلواپس کوچه پس کوچه ها...

دلواپس شهری هستیم که از همین حالا دندان ها تیز تک صندلی ریاست مجلس شده  و تا کنون بیست نفری خودش را صالح این صندلی میداند .

دلواپس شخصی هستیم که همه را جمع کرده است تا یک نفر از فکر خودش صندلی ریاست را دوباره ها بدست گیرد .ومردم هم در خواب خرگوشی هر روز بدنبال کسی هستند که صالح است چرا که او مدرک لیسانس دارد .

شما هم دلواپسی های خود را بنویسید.

 

 
نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد