کد خبر: 8920 يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶- ساعت ۱۲:۱۷

مردم فیروزآباد یک صدا شعارمرگ بر امریکا سر دادند

به گزارش فیروزنا: بار دیگر مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان فیروزآباد از تمام نقاط این شهرستان میثاق حود را با آرمان‌های امام خمینی(ره)، انقلاب و شهدا و بیعت مجدد خود را با ولی زمان مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای به جهانین به نمایش گذاشتند.

 

این راهپیمایی در نقاط مختلف شهری در شهرستان فیروزآباد و با حضور انبوه مردم از پیر و جوان، زن و مرد، کودک و جوان و خردسال، شهری و عشایر و روستایی همزمان با سرار کشور آغاز شد.

امروز حضور نماینده مردم شهرستان فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبندی، فرماندار و امام جمعه این شهرستان، قشرهای مختلف مردم از زن و مرد گرفته تا بازاری، کسبه، دانش اموز و دانشجو، معلم و مدیر، کشاورز و دامدار، نظامی و انتظامی، اداری، مدیر، کارمند و خدمه، طلاب و روحانی و...  یک صدا با فریاد مرگ بر امریکا فضای شهر را آکنده به نفرت از سیاست‌های استعماری آمریکا کردند.

 

این راهپیمایی که از میدان امام خمینی (ره) آغاز شد پس از عبور از خیابان امام خمینی جنوبی، سه راه بروجردی، چهار ابوذر غفاری، چهار راه روزبه، در مقابل اداره آموزش و پرورش تجمع کردند.

مردم با  شعارهای مرگ بر امریکا به نوعی به سیاست های ترامپ بر علیه مسلمانان دنیا پاسخ دادند و با شعار مرگ بر انگلیس سیاست های این کشور بر علیه مردم ستم دیده و مسلمان جهان از جمله ایران را محکوم کردند.

مردم با بصیرت شهرستان فیروزآباد  در طول مسیر شعارهای الله اکبر خامنه ای رهبر، وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد، مرگ بر آل سعود و مرگ بر انگلیس سر دادند در پایان نیز پرچم امریکا، انگلیس و اسرائیل را به آتش کشیدند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد می باشد